Co Ci się należy? Odszkodowanie z ubezpieczenia

Odszkodowanie od ubezpieczyciela za wypadek i uraz

 • Doznałeś uszczerbku na zdrowiu?odszkodowanie od ubezpieczyciela
 • Bliska Ci osoba poniosła śmierć w wypadku?
 • A może borykasz się z inną sytuacją?

Nie daj sobie wmówić, że nie możesz uzyskać odszkodowania lub innego świadczenia od ubezpieczyciela. Jeśli posiadasz wykupioną polisę lub taką polisę posiada sprawca, musisz uzyskać finansowe wsparcie, zgodnie z umową i przepisami prawa.

Czy wiesz, że w razie doznania uszczerbku na zdrowiu, śmierci bliskiej osoby w wypadku lub przykrych i nieszczęśliwych następstw wypadków, prawdopodobnie należy Ci się odszkodowanie z  ubezpieczenia albo jeszcze wyższa kwota świadczenia odszkodowawczego? Niestety wiele osób nie ma tego świadomości, przez co traci świadczenia opiewające często na bardzo wysokie kwoty.

Jesteśmy od tego, by Ci pomóc. Jesteśmy od tego, by wywalczyć maksymalnie wysokie odszkodowanie od ubezpieczyciela – adekwatne do wyrządzonej szkody, krzywdy  czy uszczerbku na zdrowiu.  

Nasza oferta została przygotowana w sposób kompleksowy – tak, by nieść pomoc każdej osobie poszkodowanej oraz jej rodzinie. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu udało nam się wywalczyć już niejedno wysokie odszkodowanie za uraz, odszkodowanie za wypadek oraz odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby.  Przeprowadzimy dokładną analizę Twojej sytuacji i ocenimy realne szanse na uzyskanie świadczenia, o które się ubiegasz.

Odszkodowanie z ubezpieczenia

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze swoich praw i należnych świadczeń. Zyskują na tym ubezpieczyciele oraz sprawcy zobligowani  do wypłaty odszkodowania. Pamiętaj więc, że takie świadczenie należy Ci się w wielu przypadkach, o których mowa poniżej.

1. Jeżeli uległaś/eś wypadkowi w związku z ruchem pojazdów, maszyn i urządzeń jako:

 • kierowca,
 • pasażer,
 • rowerzysta,
 • pieszy potrącony przez pojazd,
 • użytkownik maszyny lub urządzenia.

2. Jeżeli doznałaś/eś szkody na osobie lub majątku na skutek:

 • zaniedbań osób odpowiedzialnych (w tym administracji, urzędnika, administratora itp.)
 • wypadku na nieodśnieżonym chodniku,
 • wypadku na nierównej lub śliskiej drodze lub chodniku – wymagającej naprawy lub remontu,
 • wypadku podczas pracy,
 • wypadku w sklepie i przed nim,
 • wypadku w biurze, instytucji lub firmie lub przed nią,
 • wypadku w gospodarstwie rolnym.

3. Jeżeli:

 • sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia,
 • sprawca nie posiadał ubezpieczenia OC lub uprawnień do kierowania pojazdem.

Wszystkie przedstawione wyżej przypadki sprawiają, iż należy Ci się odszkodowanie z ubezpieczenia. Warto o nie zawalczyć, ponieważ możliwe do uzyskania kwoty są niejednokrotnie zaskakujco wysokie i pozwalają na pokrycie poniesionych start oraz przeprowadzenie np. rehabilitacji, kosztownego leczenia czy też stanowią zadośćuczynienie w przypadku śmierci kogoś bliskiego.

Z naszej oferty możesz skorzystać nie tylko wtedy, jeśli interesuje Cię odszkodowanie za wypadek, ale również odszkodowanie po śmierci bliskiej Ci osoby, np. za śmierć w wypadku czy w efekcie poważnych zaniedbań i błędów lekarskich. Dzięki naszemu wsparciu, uda Ci się uzyskać odszkodowanie za śmierć oraz inne nieszczęścia w kwocie, która będzie stanowić zadośćuczynienie adekwatne do rozmiaru krzywdy. Wysokie świadczenia z tego tytułu udało nam się wywalczyć w bardzo wielu przypadkach. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc i Tobie.

Odszkodowanie za wypadek, uraz…

Nie ma więc znaczenia, czy chcesz ubiegać się o odszkodowanie za uraz, o odszkodowanie za wypadek czy odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby. Zajmiemy się Twoją sprawą rzetelnie i skutecznie. Działamy skutecznie i nieustępliwie – aż do momentu, w którym wszystkie drogi prowadzące do uzyskania odszkodowania zostaną wyczerpane. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy także zdecydowani na reprezentowanie Cię przed sądem.

Pamiętaj jednak, że każdy przypadek jest inny. Dlatego decydując się na współpracę, musisz opowiedzieć dokładnie o swojej sytuacji. Musimy znać każdy, nawet najmniejszy szczegół. Z doświadczenia wiemy, że niewielki detal może zadecydować o powodzeniu naszych działań.

Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela, który odmawia wypłaty świadczenia albo chcesz uzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia w wyższej kwocie niż zostało to przyznane, znajdujesz się we właściwym miejscu.

Zgłoś się do nas już teraz  i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

+48 535 535 537

Nie jesteś pewien czy należy Ci się odszkodowanie i w jakiej wysokości? Zadzwoń – sprawdzimy! Udzielimy bezpłatnej porady w Twojej sprawie.