Praca

Dołącz do zespołu profesjonalistów. Szukamy ludzi otwartych, lubiących wyzwania i chcących pracować na swój własny sukces.

Praca dla osób indywidualnych: Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Miejsce pracy: woj. Lubelskie

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie nawiązanie kontaktu z osobami poszkodowanymi:

  • w wypadkach komunikacyjnych
  • w gospodarstwach rolnych
  • w pracy
  • w szkolekartki
  • w miejscu publicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie – minimum średnie
  • Niekaralność, sumienność i dobra opinia w środowisku
  • Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
  • Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży lub ubezpieczeniach

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej Kancelarii Odszkodowawczej
  • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego i osobistego
  • Szkolenia ze standardów sprzedaży, obsługi Klienta, komunikacji, rozwoju własnego
  • Wynagrodzenie prowizyjne + zaliczki za podpisanie umowy (wypłaty zawsze w terminie)
  • Przejrzysty system rozliczeń
  • Umowa o dzieło, umowa zlecenie lub umowa o współpracę

CV prosimy przesłać na adres: kancelaria@cieplak.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Współpraca dla firm:

Zapraszamy do kontaktu i współpracy Podmioty Gospodarcze zainteresowane rozszerzeniem zakresu świadczonych przez nich usług oraz oferty.
Ofertę współpracy adresujemy w szczególności do:

  • multiagencji ubezpieczeniowych,
  • kancealrii brokerskich,
  • pośredników finansowych, ubezpieczeniowych i kredytowych,teczka
  • firm konsultingowych i doradczych,
  • biur księgowych i rachunkowych,
  • serwisów blacharsko lakierniczych,
  • serwisów naprawczych.

W przypadku zainteresowania ofertą, lub chęcią uzyskania szczegółowych informacji,
uprzejmie prosimy o kontakt lub przesłanie aplikacji na adres email: kancelaria@cieplak.com.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Kancelarii Odszkodowawczej CIEPLAK.COM uprzejmie prosimy
o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.