Kancelaria

Witamy na stronie Kancelarii CIEPLAK.COM – Andrzej i Jan Cieplak. Przedstawiamy tu w skrócie w jaki sposób pomożemy Ci uzyskać należne odszkodowanie.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach o odszkodowanie oraz zadośćuczynienie za doznane w różnych okolicznościach szkody. Reprezentujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Prowadzimy sprawy dotyczące strat majątkowych (w tym utraconych zysków) oraz te najwyższej wagi, czyli związane z utratą ludzkiego zdrowia lub życia. Niesiemy fachową pomoc wszystkim osobom, które doznały uszczerbku na zdrowiu. Reprezentujemy również członków rodziny osób, które poniosły śmierć w wypadku. Umożliwiamy im uzyskanie pełnego, należnego zadośćuczynienia i odszkodowania z polisy ubezpieczeniowej, którą posiadał sprawca wypadku.

Tego typu sprawy, w tym te najpoważniejsze, czyli zadośćuczynienie z tytułu śmierci osoby bliskiej (powszechnie określane jest jako odszkodowanie za śmierć), prowadzimy od wielu lat.

Osoby Poszkodowane występujące przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeniowym samodzielnie mają zazwyczaj niewielkie szanse na pozytywne zakończenie sprawy. Ubezpieczyciele zawsze są reprezentowani przez zespół prawników, którzy interpretują na niekorzyść Poszkodowanych skomplikowane przepisy obowiązującego prawa dotyczącego ubezpieczeń. Dlatego też tak ważne jest skorzystanie z pomocy fachowej Kancelarii, która ma wiele doświadczeń i wsparcie swoich, wyspecjalizowanych prawników. Dzięki temu potrafimy uzyskać znacznie wyższą kwotę (na ogół kilkakrotnie) przysługujących Poszkodowanym świadczeń.

Przeanalizujemy Twój przypadek i udzielimy Ci konkretnej porady – całkowicie bezpłatnie. Powierzając Kancelarii CIEPLAK.COM prowadzenie swojej sprawy, zyskujesz wielokrotnie większe szanse na uzyskanie sprawiedliwego odszkodowania lub zadośćuczynienia.

czlonek_izby
Jesteśmy członkiem IZBY GOSPODARCZEJ UBEZPIECZEŃ i OBSŁUGI RYZYKA i kierujemy się zasadami etyki określonymi w Kodeksie Etyki.
lewiatan
Jako członek PKPP LEWIATAN mamy dobre kontakty z wieloma firmami nie tylko z branży ubezpieczeniowej.

 

Odszkodowania – to są fakty!

  • Co dziesiąte odszkodowanie nie jest wypłacane
  • Około 90% wypłacanych odszkodowań jest znacznie zaniżonych
  • Masz co najmniej 3 lata od dnia wypadku na dochodzenie swoich roszczeń o odszkodowanie (a w szczególnych przypadkach nawet 20 lat)
  • Odszkodowania Lublin – kancelaria cieplak.com