Kim jesteśmy

andrzej_cieplak

Andrzej Cieplak

Dewiza mojego działania to wiarygodność, rzetelność, dotrzymywanie przyjętych zobowiązań i wysoka jakość oparta na profesjonalizmie. Takie wartości oferuję swoim klientom w prowadzonej działalności. Doświadczenie uczy, że warto z nich skorzystać w starciu indywidualnego klienta (osoby czy firmy) z często nie przebierającymi w środkach koncernami ubezpieczeniowymi. Działam jako niezależny doradca – konsultant wykorzystując wiedzę, kontakty i doświadczenie uzyskane podczas ponad 30-tu lat praktyki zawodowej (funkcje menadżerskie i właścicielskie w zarządach spółek, radach nadzorczych oraz w organizacjach biznesowych i społecznych).
Oprócz doradztwa w ubezpieczeniach zajmuję się również doradztwem i coachingiem biznesowym oraz prowadzeniem szkoleń z tych dziedzin.

Wykształcenie: MBA (Lancashire Business School w Preston), mgr UMCS w Lublinie, coach ACC (akredytowany przez ICF), absolwent Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ w Krakowie. Biegle posługuję się językiem angielskim.

Wolny czas: spędzam najchętniej w otoczeniu natury, uprawiając sport (jogging, rower, pływanie, narciarstwo)
lub pogłębiając wiedzę przez dobrą lekturę.

E-mail: andrzej@cieplak.com
Telefon: +48 508 277 006
Skype: acandy

jan_cieplak

Jan Cieplak

Podstawą mojego działania jest dbałość o wysokie standardy świadczonych przez nas usług. Karierę zawodową rozpocząłem w trakcie studiów od Kancelarii Brokerskiej gdzie zajmowałem się likwidacją szkód klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.
Następnie pracowałem w Departamentach Likwidacji Szkód wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych. 

Jestem absolwentem Akademii Finansów w Warszawie – kierunek Finanse i Bankowość, specjalności Techniczna
i Finansowa Inżynieria Ryzyka. Biegle posługuje się jezykiem angielskim. 

Wolny czas: najczęściej spędzam uprawiając sport. Moją pasją są dyscypliny wytrzymałościowe. Jestem instruktorem spinningu.
Uwielbiam ponadto jazdę na nartach, gotowanie oraz książki.

E-mailjan@cieplak.com
Telefon+48 512 344 520

czlonek_izby
Jesteśmy członkiem IZBY GOSPODARCZEJ UBEZPIECZEŃ i OBSŁUGI RYZYKA i kierujemy się zasadami etyki określonymi w Kodeksie Etyki.
lewiatan
Jako członek PKPP LEWIATAN mamy dobre kontakty z wieloma firmami nie tylko z branży ubezpieczeniowej.